از سومین شکست پیاپی انگلیس تا حضور جالب توجه آلونسو برای لاروخا

شکست انگلیس برابر اسپانیا در ومبلی با اتفاقات جالب توجهی همراه شد.

از سومین شکست پیاپی انگلیس تا حضور جالب توجه آلونسو برای لاروخا

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال انگلیس در اولین دیدار خود بعد از جام جهانی به مصاف تیم ملی اسپانیا رفت و با نتیجه 2 بر یک در خانه بازنده شد. این دیدار با اتفاقات جالب توجهی همراه بوده است.

سومین شکست پیاپی انگلیس بعد از 30 سال

تیم ملی فوتبال انگلیس بعد از 30 سال در سه بازی پیاپی طعم شکست را چشید. سه شیر بعد از شکست برابر کرواسی در نیمه نهایی جام جهانی و بلژیک در دیدار رده بندی، برابر اسپانیا نیز بازنده شد. آخرین بار در سال 1988 و در جریان جام ملت های اروپا بود که این تیم سه بار پیاپی شکست می خورد.

برد نوبرانه اسپانیا بعد از 37 سال در ومبلی

تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از 37 سال موفق شد انگلیس را در استادیوم ومبلی شکست دهد. آخرین بار 37 سال پیش بود که ماتادورها موفق به شکست انگلیس در این استادیوم شدند. پنج شکست و دو تساوی از دیگر نتایج اسپانیا در این استادیوم بوده است. نکته جالب توجه این که در آن دیدار پدر مارکوس آلونسو که او هم همین نام را داشت برای اسپانیا بازی کرد و اکنون بعد از 37 سال پسر او در این دیدار به میدان رفت.

رکورد مایوس کننده دخئا

داوید دخیا پس از دریافت گل اول از مارکوس رشفورد، رکورد مایوس کننده ای داشت. از 12 شوت آخری که درون چارچوب دروازه داوید دخیا در تیم ملی اسپانیا زده گردیده بود، او تنها یک سیو موفق داشت و 11 مورد به گل تبدیل گردیده بود. البته دروازه بان اسپانیا بعد از این گل عملکرد خوبی داشت و توانست نمایش خوبی ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "از سومین شکست پیاپی انگلیس تا حضور جالب توجه آلونسو برای لاروخا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از سومین شکست پیاپی انگلیس تا حضور جالب توجه آلونسو برای لاروخا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید