تساوی پرسپولیس و نساجی در نیمه نخست

دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی در نیمه نخست برنده نداشت.

تساوی پرسپولیس و نساجی در نیمه نخست

به گزارش خبرنگاران، در ادامه هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس از ساعت 20:30 در استادیوم آزادی پذیرای نساجی قائم شهر بود. کوشش دو تیم در نیمه نخست نتیجه ای نداشت و بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

پرسپولیسی ها در حضور طرفداران خود بازی را هجومی شروع کردند و به دنبال زدن گل نخست در دقایق ابتدایی بودند. با این وجود با گذشت 10 دقیقه، روند بازی متعادل شد و نساجی رفته رفته توانست به دروازه رادوشویج نزدیک گردد. برخلاف انتظارات جدی ترین موقعیت را نساجی از سمت راست زمین پرسپولیس طراحی کرد که توپ در دهانه دروازه به عباس زاده رسید اما ضربه کم دقت این بازیکن با دخالت رادوشویچ راه به دروازه نیافت. سرخپوشان با حفظ توپ و پاس های متعدد در عرض و طول زمین به دنبال خلق موقعیت و گلزنی بودند اما تک موقعیت های این تیم با سماجت بازیکنان نساجی از دست رفت و به نتیجه نرسید. از مهمترین موقعیت های یاران برانکو می توان به ضربه سر شجاع خلیل زاده در اواخر نیمه اول و در چند متری دروازه اشاره نمود که با اختلاف اندک به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، شجاع خلیل زاده، علی علیپور، گادوین منشا و کمال کامیابی نیا.

ترکیب نساجی: امین رضایی، حمیدرضا دیوسالار، حامد شیری، گولسیانی، فرشاد فرجی، محمد آبشک (کارت زرد)، احمد عبداله زاده، سجاد آشوری، علی اصغر عاشوری، علی شجاعی و محمد عباس زاده.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی پرسپولیس و نساجی در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی پرسپولیس و نساجی در نیمه نخست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید