تقویت تیم های شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز شهر یاسوج

به گزارش خبرنگاران، سید علی لدنی نژاد در رابطه با جزئیات خبر اضافه نمود: تقویت اکیپ های جمع آوری و شناسایی انشعابات غیرمجاز شهرهای استان طی سال های اخیر از رویکردهای اصلی شرکت آب و فاضلاب استان بوده است.

تقویت تیم های شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز شهر یاسوج

لدنی نژاد با اشاره به اینکه در چهار سال اخیر با واگذاری موضوع شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز به پیمانکاران، تعداد زیادی انشعاب غیر مجاز در شهرهای یاسوج و مادوان کشف گردیده است، ابراز داشت: کوشش مجموعه آبفای استان بر برخورد قاطع و مستمر با پدیده شوم انشعابات غیر مجاز بوده که همکاری دستگاه قضایی در این مسیر بسیار اثر گذار و خوب است.

وی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب استان در کنار برخوردهای قانونی با تخلفات حوزه آب، فرهنگ سازی را محور فعالیت های خود قرار داده و اقدامات زیادی نیز در این راستا محقق گردیده است.

لدنی نژاد با تاکید بر اهمیت قانونمندی در حوزه استفاده از انشعابات، اعلام نمود: با توجه به هدر رفت بخش زیادی از آب شرب تولیدی از طریق انشعابات غیرمجاز و نیز خسارات متعددی که این گونه انشعابات به تاسیسات و شبکه توزیع آب وارد می نمایند، پوشش اکیپ های شناسایی در هفت شهر دیگر استان نیز اجرایی شد.

وی اضافه کرد: راه اندازی و استقرار اکیپ های شناسایی و جمع آوری انشعایات غیرمجاز در هفت شهر دیگر استان نیز در هفته گذشته شروع شد که این شهرها شامل دوگنبدان، دهدشت، چرام، لنده، لیکک، باشت و سی سخت است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تقویت تیم های شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز شهر یاسوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت تیم های شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز شهر یاسوج"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید