تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به نیمه نهایی رسید

به گزارش وبلاگ لامپ ال ای دی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و پاراگوئه از ساعت 17 در ساحل کاتارای قطر برگزار گردید که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست 5 بر 4 پاراگوئه به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کرد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به نیمه نهایی رسید

ساحلی بازان کشورمان برای صعود از گروه خود احتیاج به پیروزی در وقت قانونی یا اضافه داشتند تا با کسب حداقل 2 امتیاز به عنوان تیم برتر گروه سوم مسابقات راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

وقت نخست این دیدار متعادل پیش رفت، اگرچه بیشتر مالکیت توپ در اختیار ایران بود. در دقیقه 3 مسابقه محمدعلی مختاری پیروز شد با ضربه سر گل نخست ایران را به ثمر برساند. در ادامه اما روی خطایی که مدافع کشورمان روی بازیکن حریف انجام داد، از سوی داور اعلام خطای پنالتی شد و گل تساوی برای پاراگوئه بدست آمد.

در دقایق ابتدایی از وقت دوم مسابقه شوت محکم محمد احمدزاده به تیرک دروازه برخورد کرد. یک دقیقه پس از آن، بازیکن حریف خطای شدیدی روی احمدزاده انجام داد و کاپیتان ایران به بیرون از زمین انتقال پیدا کرد. در ادامه ضربه قیچی برگردان محمد معصومی زاده که در چارچوب دروازه قرار داشت، با دفع اشتباه مدافع حریف وارد دروازه پاراگوئه شد. دقایقی بعد نیز خطای پنالتی دیگری روی بازیکنان پاراگوئه انجام شد و با تبدیل شدن آن به گل ، دو تیم به تساوی 2 بر 2 رسیدند.

گل سوم ایران نیز روی شوت مهدی شیرمحمدی از روی خطای اعلام شده وارد دروازه پاراگوئه شد.

در این وقت از مسابقه حمید بهزادپور چند دفع توپ تماشایی انجام داد.

داور مسابقه بازهم یک پنالتی دیگر و البته کاملا مشکوک به نفع پاراگوئه بیان کرد و گل سوم پاراگوئه نیز به این شکل صورت گرفت.

وقت سوم این دیدار در حالی به سرانجام رسید که این دیدار با نتیجه 5 بر 4 و با درخشش حمید بهزاد پور به سرانجام رسید.

گلهای تایم سوم را محمد معصومی زاده و حمید بهزاد پور(دروازبان تیم) به ثمر رساند.

فردا (سه شنبه 23 مهر ماه) تیم ایران با یکی از تیم های روسیه یا ژاپن به رقابت خواهد پرداخت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به نیمه نهایی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به نیمه نهایی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید