جایزه دلاری برای نفرات برتر مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد

رئیس هیئت کشتی بهشهر از در نظر دریافت جایزه دلاری برای نفرات برتر جام شهید هاشمی نژاد اطلاع داد.

جایزه دلاری برای نفرات برتر مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، شهرام جعفری گفت: حضور تیم های مطرح خارجی مانند روسیه، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان در این مسابقات قطعی شده و احتمال حضور چند تیم خارجی دیگر نیز در جام شهید هاشمی نژاد که در رده سنی جوانان برگزار می گردد، وجود دارد.

او گفت: این تورنمنت کشتی همه ساله در رده جوانان و با سطح فنی بالایی در شهرستان بهشهر برگزار می گردد که سال جاری نیز استعدادهای جوان از 17 استان کشور و نفرات منتخب تیم ملی جوانان در این پیکارها حضور دارند. با هماهنگی هایی که با محمد طلایی سرمربی تیم ملی جوانان صورت گرفته، امیدواریم این مسابقات به آماده سازی تیم ملی جوانان یاری کند، چرا که در در فاصله 50 روزه تا رقابت های انتخابی تیم ملی جوانان برگزار می گردد و محک خوبی برای شناخت کشتی گیران جوان خواهد بود.

جعفری به جوایز دلاری این مسابقات اشاره نمود و اضافه کرد: به نفرات اول تا سوم به ترتیب 200 ،150 و 100دلار اهدا خواهد شد که می تواند انگیزه خوبی برای و کشتی گیران رده جوانان باشد.

شانزدهمین دوره مسابقات چند جانبه کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد روزهای پنجشنبه و آدینه هفته جاری طبق مقررات اتحادیه جهانی، در سالن شهید هاشمی نژاد شهر بهشهر برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جایزه دلاری برای نفرات برتر مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه دلاری برای نفرات برتر مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید