حمید بوحمدان: پرسپولیس روز سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت، فشردگی بازی ها آزاردهنده است

حمید بوحمدان، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان معتقد است که پرسپولیس مقابل آنها کار سختی در پیش دارد.

حمید بوحمدان: پرسپولیس روز سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت، فشردگی بازی ها آزاردهنده است

حمید بوحمدان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: بازی سختی در پیش داشتیم و از طرفی فشردگی مسابقات که آزادهنده است، کار ما را سخت تر کرده بود. با اینکه خسته بودیم، ولی بازی خوبی انجام دادیم. ما زود به گل رسیدیم، توانستیم بازی را مدیریت کنیم و سه امتیازی مهم را به دست آوردیم. خوشحالم که من هم نتیجه زحمات بچه ها را تکمیل کردم و روی پاس عالی قاسم حدادی فر گل زدم.

وی با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس تأکید کرد: پرسپولیس در بهترین شرایط ممکن واقع شده است، ولی ما هم ذوب آهن هستیم و در زمین خودمان به چیزی جز برد فکر نمی کنیم. پرسپولیس روز سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت و تلاش می کنیم تا روند خوب مان را ادامه دهیم. برای ما مهم این است که در جدول چند پله دیگر صعود کنیم و باید در شش بازی باقیمانده بیشترین امتیاز را بگیریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، شرح داد: چیزی قابل پیش بینی نیست. تمام مدعیان شانس قهرمانی دارند، ولی فکر می کنم در حال حاضر شانس پرسپولیس برای قهرمانی بیشتر است. به نظر من دو هفته آینده و بازی هایی که در پیش است، تکلیف تیم قهرمان را مشخص خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمید بوحمدان: پرسپولیس روز سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت، فشردگی بازی ها آزاردهنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید بوحمدان: پرسپولیس روز سختی مقابل ذوب آهن خواهد داشت، فشردگی بازی ها آزاردهنده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید