رحمانی فضلی: با اتکاء به مردم نگرانی از مواجهه با تحریم ها نداریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در هشتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که شامگاه دوشنبه دوازدهم آذرماه در محل وزارت کشور برگزار گردید، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و رئیس ستاد بر ضرورت باور شرایط و الزامات جنگ اقتصادی از سوی همه دست اندرکاران بخش های مختلف کشور و همچنین صاحبان تریبون های عمومی؛ از خطبه های جمعه و جماعت گرفته تا رسانه ها و فضای مجازی تأکید کرد.

رحمانی فضلی: با اتکاء به مردم نگرانی از مواجهه با تحریم ها نداریم

وزیر کشور با تبیین ضرورت استمرار آرامش و ثبات موجود در فضای افکار عمومی بر اهمیت بسیار زیاد رضایتمندی مردم و در عین حال استمرار مقاومت مردم تأکید کرد.

وی با اشاره به در پیش رو بودن طرح بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی، گفت: ضروری است همه دستگاهها، شرایط بخش های مرتبط بودجه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی را به صورت واقع بینانه در رسانه ها مطرح نمایند و رسانه ها هم از کارشناسان مجرب و حقیقتاً آگاه از ابعاد مختلف مسئله، برای بحث های کارشناسی در این زمینه استفاده نمایند.

رحمانی فضلی در همین زمینه گفت: نقدها بایستی مطرح گردد اما رسانه ها از جمله رسانه ملی نباید به عنوان آنالیز بودجه، میدان طرح حب و بغض ها و داوری های غیرمنصفانه و غیرعادلانه قرار گیرند.

وزیر کشور با تبیین مجدد اهمیت مدیریت صادقانه و واقع بینانه افکار عمومی و ضرورت اقناع مخاطبان، پاسخگویی فوری دستگاههای مختلف کشور به شبهات و نقدها مطرح شده در رسانه ها را خواهان شد و در عین حال بر ضرورت ایفای نقش مسئولانه اصحاب رسانه در این عرصه تأکید کرد.

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور ضمن ارزیابی مثبت از گزارش های ارائه شده از سوی کارگروه های تخصصی ستاد در این جلسه، بر ضرورت اتقاء حرکتهای ایجابی و کوشش برای انعکاس واقعی خدمات و دستاوردهای بخش های مختلف کشور به وسیله همکاری دستگاههای مختلف و رسانه ملی تأکید کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رحمانی فضلی: با اتکاء به مردم نگرانی از مواجهه با تحریم ها نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمانی فضلی: با اتکاء به مردم نگرانی از مواجهه با تحریم ها نداریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید