مافی: دیدار رییس جمهور با طیف های سیاسی هم گرایی و همدلی را به دنبال خواهد داشت

یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: ما اگر در داخل بتوانیم همگرایی و وحدت را بین طیف های مختلف سیاسی ایجاد کنیم، قطعا می توانیم از مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد نموده اند، عبور کنیم.

مافی: دیدار رییس جمهور با طیف های سیاسی هم گرایی و همدلی را به دنبال خواهد داشت

پروانه مافی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به دیدار رییس جمهور با جمعی از اصلاح طلبان و ضرورت گسترش این نوع دیدارها اعلام کرد: آقای رییس جمهور جلسات خوبی را با جریان های مختلف سیاسی شروع نموده است. دیدار با احزاب و گروه های مختلف چه از طیف اصلاح طلب و چه از طیف اصولگرا دارای فوایدی است. این جلسات دل ها را به یکدیگر نزدیک می نماید و در عین حال افراد حاضر در این نشست صحبت هایی را مطرح نموده که ذهن رییس جمهور را نسبت به مسائل کشور روشن تر می سازد.

وی در ادامه اعلام کرد: تنویر افکار عمومی که در این جلسات انجام می گردد، باعث می گردد در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های کشور فضای بازتری ایجاد گردد و نگاه های مختلف در آن دیده گردد که قطعا به نفع مردم است.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: این جلسات قطعا وحدت و انسجام را به دنبال خواهد داشت. تنها چیزی که ما امروز در کشور کم داریم، وحدت است. ما اگر در داخل بتوانیم تعامل، انسجام، وحدت و همفکری را بین جریان های مختلف سیاسی ایجاد کنیم، قطعا می توانیم بر مسائل مسلط شویم.

وی در ادامه توضیح داد: ما در حوزه بین المللی تقریبا تعامل خوبی در هفته های اخیر داشته ایم. درخصوص برجام ترامپ از تعهداتی که داده بود، خارج شد. اما ما همچنان در آن باقی ماندیم که این امر باعث ارتقای صندلی بین المللی در جهان شده است. کارشناسان سیاسی که در سطح جهان رفت و آمد دارند، همگی بر این باورند که پایداری و متعهد بودن ایران به حقوق بین المللی صندلی ما را بالا برده است.

مافی اعلام نمود: جهان در حال حاضر به دنبال چند جانبه گرایی است و ما در سیاست خارجی به خوبی توانستیم این چند جانبه گرایی را نشان دهیم و مخالف روش ترامپ که یکجانبه گرایی است گام برداریم. اگر در داخل نیز این هم گرایی در بین جریان های سیاسی ایجاد گردد، قطعا می توانیم از مسائلی که دشمنان برای ما ایجاد نموده اند عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مافی: دیدار رییس جمهور با طیف های سیاسی هم گرایی و همدلی را به دنبال خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مافی: دیدار رییس جمهور با طیف های سیاسی هم گرایی و همدلی را به دنبال خواهد داشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید