موریاسو: نتیجه خوبی برابر عمان گرفتیم ، وربیک: از تیمم راضی هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن پیروزی یک بر صفر برابر عمان را نتیجه خوبی برای تیمش مطرح کرد.

موریاسو: نتیجه خوبی برابر عمان گرفتیم ، وربیک: از تیمم راضی هستم

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ژاپن امروز (یکشنبه) به دومین پیروزی خود با نتیجه یک بر صفر برابر عمان در گروه F جام ملت های آسیا 2019 دست یافت و ضمن صدرنشینی به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد.

هاجیمه موریاسو، سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن در نشست خبری پس از بازی برابر عمان گفت: بازیکنان ژاپن در این بازی خیلی سخت کوشش کردند و خوشبختانه به نتیجه پیروزی نیز رسیدند. شاگردانم مصمم به صعود از مرحله گروهی بودند و به همین خاطر بازی پرکوششی برابر عمان انجام دادند. فکر می کنم نتیجه به دست آمده نیز خوب بود و همه از تماشای این بازی در استادیوم و تلویزیون لذت بردند.

وی اضافه نمود: من چنین تفکری را دارم که می خواهم از تمامی بازیکنان در رقابت های جام ملت های آسیا استفاده کنم. فکر می کنم تمامی بازیکنان ژاپن نیز چنین احساسی برای بازی کردن دارند و بدین خاطر می خواهم از تعداد بیشتری از آنها در طول بازی ها استفاده کنم.

پیم وربیک، سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال عمان نیز در این نشست خبری گفت: همانند بازی اول با ازبکستان برابر ژاپن نیز بدشانس بودیم. بازیکنان عمان با وجود تجربه کمتر از حریف خود در جام ملت های آسیا بازی خوبی ارائه دادند و از آنها راضی هستم. داور هم یک پنالتی به سود عمان نگرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "موریاسو: نتیجه خوبی برابر عمان گرفتیم ، وربیک: از تیمم راضی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موریاسو: نتیجه خوبی برابر عمان گرفتیم ، وربیک: از تیمم راضی هستم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید