2 طرفدار معلول از عشق پرسپولیس و استقلال و تماشای داربی می گویند

طرفداران استقلال و پرسپولیس با وجود مسافت زیاد و مسائل جسمی برای تماشای نزدیک این بازی خود را به استادیوم رسانده اند.

2 طرفدار معلول از عشق پرسپولیس و استقلال و تماشای داربی می گویند

به گزارش خبرنگاران چند طرفدار پرسپولیسی و استقلالی که از راه های دور به ورزشگاه آمده بودند با خبرنگاران به گفت وگو پرداختند. چند طرفدار استقلالی که دیشب از مهاباد به تهران آمده بودند و شب گذشته را در منزل فامیل سپری نموده بودند، نتیجه بازی را 2 بر یک به سود استقلال حدس زدند و گلزن های این بازی را وریا غفوری و روح الله باقری پیش بینی کردند.

آن ها درباره شکست ها و ناکامی های اخیر استقلال گفتند: ما با آن ها مسئله ای نداریم و به عشق استقلال به ورزشگاه آمدیم و هر کجای جدول باشد، ما این تیم را دوست داریم.

یک طرفدار پرسپولیسی هم که دچار معلولیت بود و همراه پسرش به ورزشگاه آمده بود، درباره سخت بودن آمدنش به ورزشگاه با وجود معلولیت گفت: با عشقی که به پرسپولیس دارم هر طور که گردیده خودم را به ورزشگاه می رسانم.

او 14 سال است که معلولیت دارد و با وجود این مشکل، چندین بار برای دیدن بازی های پرسپولیس خود را به ورزشگاه رسانده است. او در داربی رفت و برگشت فصل گذشته و در داربی 3 بر 2 ایمون زاید هم حضور داشته است.

یک طرفدار معلول استقلالی هم با وجود سخت بودن حضور در ورزشگاه آزادی و مشکل بودن عبور و مرور در آنجا می گوید به عشق استقلال خود را برای داربی به ورزشگاه رسانده است.

وی نتیجه شهرآورد پایتخت را 2 بر یک به سود استقلال حدس زد و گلزنان این بازی را مرتضی تبریزی و الحاجی گرو پیش بینی کرد.

او از خوزستان خود را به تهران رسانده و دو روز گذشته را در خانه یکی آشنایان خود سپری نموده بود.

او در مورد ناکامی های اخیر استقلال هم می گوید بالاخره بازی برد و باخت دارد. او در خاتمه گفت استقلال در نهایت قهرمان مسابقات لیگ برتر می گردد.

وی نتیجه داربی 88 را 4 بر صفر به سود قرمزهای پایتخت پیش بینی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "2 طرفدار معلول از عشق پرسپولیس و استقلال و تماشای داربی می گویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 طرفدار معلول از عشق پرسپولیس و استقلال و تماشای داربی می گویند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید