اخبار صنعت

توجه به سیاست های پایدار در دستور کار مسئولان سرخه قرار گرفته است

به گزارش خبرنگاران، علی محمد مویدی زاده صبح یک شنبه در نشست شورای اداری و افتتاح هم زمان پروژه های سرخه در محل سالن همایش های باران این شهر ضمن بیان اینکه توجه به سیاست های پایدار در دستور کار مسئولان شهرستان قرارگرفته است، ابراز داشت: ظرفیت های مطلوب...

17 خرداد 1398

چگونه مقاومت دام و طیور را در فصول سرد بالا ببریم؟

مدیر جهاد کشاورزی درمیان گفت: استفاده از آجرهای حاوی مواد مکمل معدنی برای تغذیه دام و کانی یون سوپر مینرال برای طیور در فصل سرما برای افزایش مقاومت در فصل سرما لازم است.

31 اردیبهشت 1398

خبرنگاران گزارش می دهد: نوسانات قیمت مرغ در بازار بزرگ ترین فراوری کننده کشور، آیا مرغ به سبد خانوار های گلستانی بر می شود؟

استان گلستان دومین فراوری کننده گوشت مرغ در کشور است که علاوه بر تامین احتیاج داخل استان، 80 درصد فراوریش را به 10 استان دیگر روانه می نماید.

25 اردیبهشت 1398

ایمن سازی وسایل گرمایشی مدارس کشور از اولویتهای آموزش و پرورش است

به گزارش خبرنگاران، محمدبطحایی پیش از ظهر پنج شنبه پس از افتتاح مدارس مختلف در آران و بیدگل در جمع خبرنگاران گفت: وسایل گرمایشی اگرچه ممکن است دارای استاندارد اولیه باشند اما بسیاری از آنها برای محیط های دانش آموزی ایمن نیست.

20 اردیبهشت 1398

بیکاری فارغ التحصیلان باعث عذاب وجدان ماست

رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اگر این دانشجویان پس از فارغ التحصیلی، بیکار تحویل جامعه داده شوند، ما عذاب وجدان خواهیم داشت، لذا از اساتید دانشگاه خواستارم که موضوع رساله ها و انتها نامه های دانشجویی را متناسب با برطرف نیازهای جامعه، صنعت و خدمات مشخص...

20 اردیبهشت 1398

ادامه بحران پیکان در روزی که پدیده صدر را از دست داد، توقف سایپا مقابل استقلال خوزستان

شاگردان امیر قلعه نویی با برتری مقابل پدیده، به صدر جدول رسیدند.

8 اردیبهشت 1398

خداحافظی استاندار فارس و معاون سیاسی، دل بخواهی رئیس صنعت

به گزارش خبرنگاران، با تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان استان فارس نیز همچون سالهای گذشته بازهم شاهد تحولاتی خواهد بود که از جمله آن تغییر استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندار شیراز و...است.

13 فروردین 1398

آمریکا از روی استیصال 8 کشور را از خرید نفت ایران مستثنی کرد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، فرمان رئیس جمهور آمریکا برای معافیت 8 کشور از خرید نفت ایران را نشان دهنده شکست آمریکا دانست و گفت: ترامپ این فرمان را از روی استیصال و با اکراه صادر نموده است. این نشان می دهد که آمریکا در سیاست اصلی اش شکست خورده است.

1 فروردین 1398

مردم از خرید هیجانی اجتناب نمایند

دبیر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان همدان با تأکید بر اجتناب مردم از خرید هیجانی گفت: هیچ کمبودی در زمینه کالاهای اساسی نداریم و انبارها از اقلام کالایی پر گردیده و حتی برخی از اقلام مازاد احتیاج ذخیره سازی گردیده است.

15 بهمن 1397

نماینده قزاقستان نخستین حریف لارستان در جام باشگاه های هندبال بانوان

تیم هندبال شهید چمران لارستان فردا در نخستین دیدار خود در جام باشگاه های بانوان آسیا به مصاف نماینده قزاقستان می رود.

14 بهمن 1397

83 هزار تن انگور از تاکستان های استان زنجان برداشت می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، بهنام اجاق لو گفت: زنجان ازنظر سطح و فراوری جزو استان های مهم فراوریکننده انگور درکشور است.

4 بهمن 1397

بازی نفت آبادان و پیکان تهران نیمه کاره ماند

به گزارش خبرنگاران، از سری رقابت های هفته هفتم لیگ برتر تیم های صنعت نفت آبادان و پیکان تهران امشب در آبادان رو در روی هم قرار گرفتند.

23 دی 1397

دومین جلسه کارگروه گردشگری استان گلستان برگزار گردید

دومین جلسه کارگروه گردشگری به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان گلستان و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی گلستان, فرماندار شهرستان گرگان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.

17 دی 1397

جدایی نظامی پور از پارس جنوبی

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی از این باشگاه رفتنی شد.

7 آذر 1397

رشد 7 درصد گردشگری بین المللی در سراسر دنیا

سازمان جهانی گردشگری (WTO) از رشد 7 درصدی گردشگری بین المللی و سفر 1.323 میلیارد نفر در سال 2017 و همچنین ثبت چند رکورد جدید اطلاع داد.

13 آبان 1397

ضربه تحریم های ترامپ به حفاری کنندگان آمریکایی

آمریکا کوشش هایش را برای تحریم ایران مضاعف نموده اما اقدامات واشنگتن با تداوم جنگ تجاری با چین و تاثیر آن بر جریان تجارت نفت جهانی ممکن است پیچیده تر گردد.

7 مهر 1397